KLÄNNING, Leonard, storlek ca 38, 1970-tal.

Flerfärgad jersey. Knytskärp med detaljer i gulmetall. Märkt "Leonard Studio. Made in Italy". Bystvidd och midjevidd ca 92 cm, rygglängd 102 cm.

Slitage.

Utropspris
1 500 SEK