JO NIEMEYER, färgserigrafi, signerad Niemeyer, daterad 75 och numrerad 33/35 med blyerts.
Geometrisk komposition i gult och blått. Bladmått 55 x 55 cm. Oramad. 55
Skador i överkant och vänster kant.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 500 SEK