VILFÅTÖLJ

Italien, 2000-tal.

Röd skinnklädsel. Löstagbar nackkudde. Snurrbar. Centralben av kromad metall. Sitthöjd 38 cm.

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H34

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Wessman

Anna Wessman

+46-708 108614
anna.wessman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10388530 bukobject
    • 10388530 thumb
    • 10388531 thumb
    • 10388532 thumb
    • 10388533 thumb
    • 10388534 thumb
    • 10388535 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 5 000 SEK

    Slutpris

    4 200
    440 EUR
    475 USD

    Budhistorik (9 bud)
    621 mar 10:054200SEK
    4A21 mar 09:344000SEK
    521 mar 09:343801SEK
    Acceptpris på 3 000 SEK uppnåddes