ANDERS ZORN, etsning, signerad Zorn med blyerts samt daterad 1917 i plåten.

"Gopsmorsstugan". Ca 28 x 19,5 cm.

Inga synliga skador. Ej examinerad ur ram.

Hjert & Hjert 210. Lidbeck 275

Utropspris
10 000 SEK