SKÅP, barockstil 1920/30-tal, Möbelfabriken Record, Sävsjö.

På tassfötter. Dörrpar med bakomliggande hyllplan. Längd 138 cm, djup 50 cm, höjd 162 cm. Etikettmärkt. Nyckel finns.

Slitage. Repor. Fanerskador.

Utropspris
4 000 SEK