STOLAR

8 st snarlika, rokokostil, 1900-tal.

Skuren dekro, svängda kopplade ben. Sits och rygg av flätad rotting. Sitthöjd ca 45 cm.

Konditionsrapport

Slitage, skador. Flagande färg. Senare dynor med fläckar.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10412170 bukobject
    • 10412170 thumb
    • 10412171 thumb
    • 10412165 thumb
    • 10412166 thumb
    • 10412167 thumb
    • 10412168 thumb
    • 10412169 thumb
    • 10412172 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 500 SEK

    Slutpris

    4 200
    435 EUR
    467 USD

    Budhistorik (34 bud)
    5A24 apr 15:134200SEK
    424 apr 15:134000SEK
    524 apr 14:573800SEK