William A Breakspeare

(Storbritannien, 1855-1914)
William A Breakspeare
(Storbritannien, 1855-1914)

WILLIAM A BREAKSPEARE, olja på pannå, signerad.

Man/Kvinna. 16x11,5 cm.

Pannå förstärkt/utbyggd på långsidor.

Utropspris
4 000 SEK