BROSCH med gammalslipade diamanter samt safirer.

De gammalslipade diamanter, totalt ca 0,86 ct. Inskription. 18K guld samt silver, ej stämplad. Längd ca 7,2 cm. Totalvikt ca 8,2 g.

Två safirer saknas. Ställvis mindre anlöpning. Bruksslitage.

Utropspris
3 500 SEK