Allmoge
886102

STOLAR, ett par, allmoge, 1800-tal.

Målade i blått och svart. Sitthöjd ca 44 cm.

Äldre målning men ej ursprunglig. Ställvis slitage. Färgbortfall.

Utropspris
1 800 SEK