MANSCHETTKNAPPAR, ett par, 18K guld, med turmalin, Ivan Omelius, Malmö 1972.

Diameter ca 1,7 cm. Vikt totalt ca 15 gram.

Smärre slitage. Obetydligt nagg.

Utropspris
6 000 SEK