LARS LERIN

Akvarell signerad Lars Lerin och daterad 97.

29 x 39 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram.

Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Aringer

Karin Aringer
Specialist samtida konst, fotografi, grafik

+46 8-614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10413572 bukobject
    • 10413572 thumb
    • 10413571 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 50 000 SEK

    Slutpris

    88 000
    9 233 EUR
    9 970 USD

    Budhistorik (25 bud)
    722 mar 17:4788000SEK
    822 mar 17:4786000SEK
    722 mar 17:4484000SEK
    Acceptpris på 40 000 SEK uppnåddes