FICKUR, 3 st,

FICKUR, 3 st,

Fickur 52 mm, silver nyckeldragare, liten sekundvisare, boettnr 38377. England.
Fickur 39 mm, silver, nyckeldragare boettnr 28456.
Fickur 55 mm, vitmetall, manuell, liten sekundvisare, boettnr 62134.

Slitage. Bucklor. Lagningar. Urtavla med patina. Skadad urtavla. Går ej.

Utropspris
1 500 SEK