HANS-AGNE JAKOBSSON
Bordslampa, Markaryd, 1900-talets andra hälft.

Oktagonal form. Höjd 54 cm inklusive skärmställ.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - P9

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jessica Löfgren

Jessica Löfgren

+46-727 430879
jessica.lofgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10397919 bukobject
    • 10397919 thumb
    • 10397921 thumb
    • 10397923 thumb
    • 10397924 thumb
    • 10397925 thumb
    Auktionen avslutas:
    CET

    2 dagar 20 timmar

    Utropspris: 1 500 SEK

    400

    42 EUR
    45 USD

    Bevakningspriset är uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 450 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (3 bud)
    319 feb 23:58400SEK
    219 feb 21:36350SEK
    118 feb 15:51300SEK