RAM, 1900-talets början.

RAM, 1900-talets början.

Förgylld och bronserad. Rik dekor av akantusblad samt pärlstav. Yttermått 85 x 72 cm, innermått 61 x 51 cm. Målning med lagning medföljer.

Smärre slitage. Modifierat innermått.

Utropspris
200 EUR