Hobbe Smith

(Nederländerna, 1862-1942)
Hobbe Smith
(Nederländerna, 1862-1942)

HOBBE SMITH, olja på duk. Signerad.

Äldre herre med tidning. 21x16 cm.

Slitage. Liten reva höger om hatten. Två små intryck vid vänstra sidan om hatten.

Utropspris
3 000 SEK