INDUSTRILAMPA, Asea, 1900-talets första hälft

Svartlackerad plåt. Med fäste. Vridbar arm. Längd ca 150 cm (helt utsträckt).

Slitage, repor, ställvis förlust av färg, anlöpningar. Ej funktionstestad.

Utropspris
4 000 SEK