BÖCKER, 2 st, 1900-talets början.

Mapp med tryck Ferdinand Boberg 196 st samt mapp med tryck med tyska interiörsbilder från biedermeiervåningar.

Slitage. Ej genomgångna.

Utropspris
1 000 SEK