VITRINSKÅP empirestil 1900-talets andra hälft,

Fanér i Mahogny, skjutdörrar i glas. Längd 120 cm, djup 42 cm, höjd 150 cm.

Slitage. Fanerskador. Renoverad. Hyllplan till nedre del saknas. Nyckel saknas.

Utropspris
2 000 SEK