SKÅP 1900-talets första hälft

SKÅP 1900-talets första hälft

Bemålat. Dörr med bakomliggande hyllplan. Snidad dekor. Längd 52 cm, djup 52 cm, höjd 195. Nyckel finns.

Slitage. Senare målning. Renoverad. Kompletterad. Färgbortfall. Maskstungen.

Utropspris
1 500 SEK