LÄKARSKÅP 1900-talets mitt

Vitmålad metall, upptill två glasade och spröjsade dörrar, nedtill två dörrar, längd 80, bredd 42, höjd 166 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Smärre fläckar. Senare målning. Repor. Anlöpningar. Rost. Flertalet nagg. Nycklar saknas.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Patrik Ljungcrantz

Patrik Ljungcrantz

+46-767 810613
patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10394456 bukobject
    • 10394456 thumb
    • 10394457 thumb
    • 10394458 thumb
    • 10394459 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    4 000
    419 EUR
    453 USD

    Budhistorik (20 bud)
    726 feb 16:464000SEK
    1A26 feb 16:463800SEK
    126 feb 16:243600SEK