LÄKARSKÅP 1900-talets mitt

Vitmålad metall, upptill två glasade och spröjsade dörrar, nedtill två dörrar, längd 80, bredd 42, höjd 166 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Smärre fläckar. Senare målning. Repor. Anlöpningar. Rost. Flertalet nagg. Nycklar saknas.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G5

Kontakta ansvarig katalogiserare

Patrik Ljungcrantz

Patrik Ljungcrantz

+46-767 810613
patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10394456 bukobject
    • 10394456 thumb
    • 10394457 thumb
    • 10394458 thumb
    • 10394459 thumb
    Auktionen avslutas:
    CET

    3 dagar

    Utropspris: 2 000 SEK

    1 700

    179 EUR
    191 USD

    Bevakningspriset är uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 800 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (10 bud)
    1A23 feb 09:321700SEK
    423 feb 09:321600SEK
    120 feb 11:271500SEK