Vitmålad metall, upptill två glasade och spröjsade dörrar, nedtill två dörrar, längd 80, bredd 42, höjd 166 cm.
Slitage. Smärre fläckar. Senare målning. Repor. Anlöpningar. Rost. Flertalet nagg. Nyckel saknas.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10