FRIGAST OCH MEMA, sax och Flasköppnare, sterlingsilver, 1900-talets andra hälft. Vikt ca 95 gram.

Längd ca 12,5 resp. 16 cm.

Bruksslitage. Anlupet. Mindre repor.

Utropspris
1 500 SEK