12 bordsskedar, 12 bordsgafflar, 12 bordsknivar med kort stålblad, 12 kaffeskedar, 6 dessertskedar, 6 smörgåsgafflar,
Vikt inklusive knivar med stålblad ca 2140 gram.
Slitage. Repor. Anlöpningar. Mindre smuts.