VAGNSLYKTOR

Ett par, 1800-tal.

Hexagon form, mässing och glas med krönande örnar. Höjd

Konditionsrapport

Slitage. Lagningar. Sprickor. Anlupna.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emma Svensson

Göteborg

Emma Svensson

+46-767 781044
emma.svensson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10440426 bukobject
    • 10440426 thumb
    • 10440428 thumb
    • 10440427 thumb
    • 10440429 thumb
    • 10440430 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 100
    114 EUR
    122 USD

    Budhistorik (13 bud)
    521 mar 09:571100SEK
    3A21 mar 09:571000SEK
    3A21 mar 08:55951SEK