Mönstrad tyg med svarta skinndetaljer. Beslag i silvermetall. Rosa foder. Invändigt en ficka. Märkt "Salvatore Ferragamo" samt numrerad. Ca 27 x 14 x 13 cm. Dustbag.
Smärre slitage. Smärre fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.