KONSOLLER

Ett par, 1900-talets första hälft,

gjutjärn,genombruten dekor i from av ansikten. Höjd ca 23 cm, bredd 19 cm, djup 16 cm.

Konditionsrapport

Rost. Slitage.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lina Carlsson

Lina Carlsson

+46-709 179992
lina.carlsson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10398629 bukobject
    • 10398629 thumb
    • 10398630 thumb
    • 10398631 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 911
    200 EUR
    216 USD

    Budhistorik (17 bud)
    7A25 feb 14:411911SEK
    925 feb 14:411811SEK
    724 feb 21:211300SEK