VINKANNA
Senempire, argent haché, Grenadier, Frankrike, 1800-talets första hälft.

Balusterformad. Uppsvängd hänkel med dekor av mytologiskt djurhuvud. Palmettbård. Höjd 37 cm.

Konditionsrapport

Smärre ytslitage och mindre bucklor.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V34

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10397523 bukobject
    • 10397523 thumb
    • 10397524 thumb
    • 10397525 thumb
    • 10397526 thumb
    • 10397527 thumb
    Auktionen avslutas:
    CET

    2 dagar 20 timmar

    Utropspris: 2 000 SEK

    1 450

    153 EUR
    163 USD

    Bevakningspriset är uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 550 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (18 bud)
    722 feb 23:471450SEK
    4A22 feb 23:471400SEK
    420 feb 22:061350SEK