PARTI SILVER, 15 delar, 1800-tal respektive 1900-tal. Vikt 684 gram.

Servetthållar med genombruten dekor, skålfat med filigranarbete, bägare, två skålfat, skål med genombruten dekor, saltkar med blå glasinsats, oljelampa, luktdosa i form av hjärta, bägare med hamrad dekor, tre lockdosor, myntförvaring samt kalk. Längd 4- 11 cm.

Slitage. Gravyr. Servetthållare samt en dosa med skador. Bucklor.

Utropspris
2 500 SEK