STEFAN KARLSSON, olja på duk monogramsignerad och daterad 92
"Alla vägar leder till Kanarieöarna", 41 x 33 cm.
Obetydligt ytslitage. Oramad.
Galleri Baghuset, Köpenhamn.
Galleri Edward Thordén Göteborg, "Sambuca på Kanrieöarna".
Med dedikation: Till Jarl som tack för en trevlig eftermiddag.