C H HALLBERG, kandelabrar, ett par silver, Rokokostil, Stockholm, 1955 och 1959.

För två ljus vardera. Rik dekor av rocailler. Höjd 22,5 cm.

Fyllda fötter. Slitage. Repor.

Utropspris
2 500 SEK