SAMLING MYNT, 102 stycken, bland annat Sverige och Danmark, 1900-tal.

Merparten av mynten är silvermynt. Bland annat flertal 2 kronor Danmark, flertal 2 kronor Sverige med mera. Albumets höjd 24 cm.

Ställvis slitage. Repor.

Utropspris
4 000 SEK