KAFFE- och TESERVIS, 22 delar, porslin, "Cobolt net", Lomonosov, Sovjetryssland, sent 1900-tal.

Tio kaffekoppar med fat, fem extra underfat medföljer, fyra tekoppar med fat, sex assietter, två serveringsfat.

Bruksslitage.

Utropspris
3 000 SEK