Tryckt dekor föreställande Kung Oscar II och Drottning Sophia.
6 st koppar med fat, samt extra fat.
Kopp med nagg och en kopp med hårspricka medföljer.
1 st kaffekanna.
1 st sockerskål.
1 st gräddkanna.
Slitage på förgyllningen. Smärre slitage. Nagg.