JENS NIELSEN

Stolar, ett par, "Laminex Lounge chair", Westnofa, Norge.

Fanérade i formpressad bok. Tvådelade, hopfällbara. Med dyna. Höjd 67 cm, sitthöjd 40 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Fanerskador. Repor, märken och fläckar.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Caroline Lindahl

Caroline Lindahl

caroline.lindahl@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10412855 bukobject
    • 10412855 thumb
    • 10412856 thumb
    • 10412857 thumb
    • 10412858 thumb
    • 10412859 thumb
    • 10412860 thumb
    • 10412861 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    1 599
    165 EUR
    178 USD

    Budhistorik (8 bud)
    2 4 apr 20:301599SEK
    4A 4 apr 20:301499SEK
    2 4 apr 20:301400SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes