JENS NIELSEN

Stolar, ett par, "Laminex Lounge chair", Westnofa, Norge.

Fanérade i formpressad bok. Tvådelade, hopfällbara. Med dyna. Höjd 67 cm, sitthöjd 40 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Fanerskador. Repor, märken och fläckar.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H75

Kontakta ansvarig katalogiserare

Caroline Lindahl

Caroline Lindahl

caroline.lindahl@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10412855 bukobject
    • 10412855 thumb
    • 10412856 thumb
    • 10412857 thumb
    • 10412858 thumb
    • 10412859 thumb
    • 10412860 thumb
    • 10412861 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 6 000 SEK

    2 500
    262 EUR
    283 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (5 bud)
    418 mar 21:242500SEK
    318 mar 20:162300SEK
    118 mar 09:081200SEK