12 matgafflar
12 matknivar
5 matskedar
10 bordsgafflar
10 bordsknivar
12 bordsskedar
6 fiskgafflar
6 fiskknivar
12 smörgåsgafflar
12 smörgåsknivar
4 kaffeskedar
5 mockaskedar
2 efterrättsskedar
8 teskedar
1 såsslev.
Slitage, repor. Flertalet delar med graverat ägarmonogram, några med prisgravyr. Angiven vikt inkl knivblad i stål.