Design
891240

ROLF BENZ, vilstol, "Creation 2600" tidigt 2000-tal.

Benställ i aluminium och skinnklädsel. Bär tillverkarens märke. Längd ca 195 cm, bredd 70 cm, total höjd 90 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
1 000 EUR