KAFFESERVIS, 33 delar, "Måsen", Bing & Gröndahl, Danmark, 1900-talets andra hälft.
12 koppar med fat
12 assietter
2 kakfat
1 stort kakfat
1 skål
1 gräddkanna med fat
1 sockerskål
2 vaser
1 kaffekanna
Smärre slitage.