Design
891339

ELSA STACKELBERG, trädgårdsbord, Fri Form, 2000-tal.

Lackerad metall. Längd 122 cm. Bredd 122 cm. Höjd 65 cm.

Slitage. Fläckar. Mindre algangrepp.

Utropspris
4 000 SEK