ROBERTO MATTA

2 st, färglitografier, signerade och numrerade 51/60 samt 60/60.

Figurkompositioner. Bladstorlek 49,5 x 69,5 cm.

Konditionsrapport

Inga synliga skador. Ej examinerad ur ram.

Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emma Svensson

Göteborg

Emma Svensson

+46-767 781044
emma.svensson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10424917 bukobject
    • 10424917 thumb
    • 10424918 thumb
    • 10424919 thumb
    • 10424920 thumb
    • 10424921 thumb
    • 10424922 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 909
    200 EUR
    216 USD

    Budhistorik (17 bud)
    321 mar 07:471909SEK
    121 mar 05:271809SEK
    3A21 mar 05:271800SEK