MIKAEL STANOWSKY

Olja på duk, signerad.

Höskylar. 60 x 90 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Smärre lagning. Smärre krackelyr.

Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - T9

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anja Lehtovuori

Anja Lehtovuori

anja.lehtovuori@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10439162 bukobject
    • 10439162 thumb
    • 10439163 thumb
    • 10439160 thumb
    • 10439161 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 300 EUR

    100
    EUR
    953 SEK
    107 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (1 bud)
    114 mar 17:46100EUR