MIKAEL STANOWSKY

Olja på duk, signerad.

Höskylar. 60 x 90 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Smärre lagning. Smärre krackelyr.

Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - T15

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anja Lehtovuori

Anja Lehtovuori

anja.lehtovuori@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10439162 bukobject
    • 10439162 thumb
    • 10439163 thumb
    • 10439160 thumb
    • 10439161 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 300 EUR

    Slutpris

    270
    EUR
    2 603 SEK
    290 USD

    Budhistorik (14 bud)
    418 apr 12:33270EUR
    318 apr 12:33250EUR
    4A18 apr 12:32230EUR
    Acceptpris på 150 EUR uppnåddes