AGNES WITTFOOTH-RAADE

Olja på duk, signerad.

Blommor i vas. 50 x 40 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Lagningar.

Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anja Lehtovuori

Anja Lehtovuori

anja.lehtovuori@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10439139 bukobject
    • 10439139 thumb
    • 10439140 thumb
    • 10439137 thumb
    • 10439138 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 200 EUR

    Slutpris

    50
    EUR
    482 SEK
    53 USD

    Budhistorik (3 bud)
    321 mar 12:1750EUR
    Acceptpris på 50 EUR uppnåddes
    216 mar 19:4135EUR
    114 mar 17:4630EUR