KAFFE-/TESERVIS, ca 28 dlr, porslin Meissen 1900-talets första hälft

Bestående av;
10 koppar med 12 fat,
12 assietter,
2 uppläggningsfat,
1 gräddkanna,
1 sockerskål med lock,
1 kaffekanna,
1 tekanna.

Andrasortering. Smärre slitage.

Utropspris
3 000 SEK