OKÄND KONSTNÄR, signerad Joh. Larssén och daterad -14, olja på duk
"S/S Norrbotten, Kaptein Sundmark", 70 x 100,5 cm.
Dåligt spänd duk. Lagningar. Fläckar. Smuts.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10