BEVERLOO CORNEILLE, Färgserigrafi, signerad, numrerad 50/150 och daterad 1981.
Komposition. Oramad. Bladstorlek 51x66 cm.
Smärre slitage. Hanteringsveck.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
1 500 SEK