MARI SIMMULSON

Fat, lergods, Upsala-Ekeby.

Dekor av kvinnoansikte. Numrerad 4064. Längd 33 cm.

Konditionsrapport

Krackelerad. Nagg.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - V11

Kontakta ansvarig katalogiserare

Ellinor Bylander

Ellinor Bylander

+46-767 661646
ellinor.bylander@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10413866 bukobject
    • 10413866 thumb
    • 10413867 thumb
    • 10413868 thumb
    • 10413870 thumb
    • 10413872 thumb
    • 10413874 thumb
    • 10413875 thumb
    • 10413876 thumb
    • 10413877 thumb
    Auktionen avslutas:
    CEST

    6 dagar 4 timmar

    Utropspris: 2 500 SEK

    Inga bud

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Startbudet är 300 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (0 bud)