JÖRGEN MELANTON, olja på pannå, signerad JM97 och signerad och daterad -97 á tergo samt
"Chutki Mouth Freshner". 122 x 94,5 cm.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
14 000 SEK