DOCKMÖBLER, 10 delar, Nolbyn.

DOCKMÖBLER, 10 delar, Nolbyn.

Målat trä. Stämplade NOLBYN Värmländskt hantverk.
Golvur 21 cm
Bockbord 13 x 7,5 cm
Diskbänk med öppningsbar dörr 22,5 x 6,5 cm
2 stolar 8,5 cm
2 stolar med klädd sits 8,5 cm
3 stolar med klädd sits 8 cm

Smärre slitage. Smärre färgbortfall. Golvur saknar listdelar. Diskbänkens skiva möjlgen kapad på höger sida. Smuts innuti diskhoar. En blå stol med skadat ben. En vit stol med skadad ryggbricka. En vit stol med skadat ben.

Utropspris
3 000 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14