Carl Hedelin

(Sverige, 1861-1894)
Carl Hedelin
(Sverige, 1861-1894)

CARL HEDELIN, akvarell, signerad.

Flicka som säljer blåsippor. "Vårblommor". 43 x 25 cm. Dedikerad "Till vännen Axel Lilja".

Ej examinerad ur ram. Blekt.

Utropspris
6 000 SEK