892436

Gustavsberg

(Sverige)
Servis, 60 delar, "blå blom", gustavsberg.

SERVIS, 60 delar, "Blå blom", Gustavsberg

10 mattallrikar
10 djupa tallrikar
12 assietter
11 mindre assietter
2 ovala skålar
2 flata skålar
Ovalt uppläggningsfat
Såsbåt
2 kannor
8 koppar med fat
tekopp med fat

Smärre slitage. En mattallrik med nagg samt ett nagg med lagning.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
Värderare (Föräldraledig)
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
4 000 SEK
Rekommendationer