VALDEMAR PYYSIÄINEN

Tempera på duk.

"Hahmoja valoilmiön edessä" (Figurer framför ljusfenomen). 50 x 68,5 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Smärre krackelyr.

Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anja Lehtovuori

Anja Lehtovuori

anja.lehtovuori@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10439123 bukobject
    • 10439123 thumb
    • 10439125 thumb
    • 10439122 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 200 EUR

    Slutpris

    320
    EUR
    3 086 SEK
    343 USD

    Budhistorik (12 bud)
    321 mar 12:59320EUR
    2A21 mar 12:59300EUR
    321 mar 12:59290EUR